Davo Cycling Team

The future, now!

 Bekijk hier het programma van het Davo Cycling Team voor het seizoen 2016. Alle ritinfo, uitslagen, fotomateriaal en zelfs interviews met renners vind je hier terug. Bekijk ook uitvoerig de locatie waar de ritten plaatsvinden.

 

 

Januari

Geen koersen

Februari

4 t/m 11 feb                        Stage Spanje

28/feb                                  Kuurne-Brussel-Kuurne MJ 1.1

28/feb                                  Brustem

Maart

6/mrt                                   Tienen-Zepperen IC 1.14

12/mrt                                 Nokere Koerse Danilith Classic IC 1.14

19/mrt                                 Testtijdrit

20/mrt                                 Guido Reybroeck Classic MJ 1.1

26/mrt                                 Ster van Zuid-Limburg IC 2.14

27/mrt                                 Ster van Zuid-Limburg IC 2.14

28/mrt                                 Ster van Zuid-Limburg IC 2.14

April

3/apr                                    Aalst – St-Truiden IC 1.14 BVB

6/apr                                    PK Tijdrijden

17/apr                                  GP Bati-Mettallo MJ 1.1 Pommeroeul

24/apr                                  E3 Harelbeke IC 1.14

Mei

1/mei                                   BK Tijdrijden

7/mei                                   Lommel Lutlommel

8/mei                                   Mal tongeren

8/mei                                   Vl. Brabantse Pijl korbeek-Lo IC 1.14 BVB

14/mei                                Ster der Vlaamse Ardennen IC 2.14

15/mei                                Ster der Vlaamse Ardennen IC 2.14

16/mei                                Ster der Vlaamse Ardennen IC 2.14

21/mei                                PK weg

22/mei                                PK weg

29/mei                                BK Hooglede-Gits

29/mei                                Kerkom  St-Truiden

Juni

4/jun                                    Bonheiden IC 1.14 BVB

5/jun                                    PK Limburg

18/jun                                 NK Weg

22/jun                                 NK Tijdrijden

26/jun                                 De Arend der junioren Rekkem IC 1.14 BVB

Juli

2/jul                                     Tour du Condroz – Rotheux IC 1.14

3/jul                                     BK ploegentijdrit Borlo BVB

6/jul                                     klimkoers Harzé

8/jul                                      St-Martinusprijs Kontich MJ 2.1

9/jul                                      St-Martinusprijs Kontich MJ 2.1

10/jul                                    St-Martinusprijs Kontich MJ 2.1

11/jul                                    St-Martinusprijs Kontich MJ 2.1

14/jul                                    Mechelen-Bovelingen

17/jul                                    Omloop Nieuwsblad Boekhoute IC 1.14

21/jul                                    Hooglede IC 1.14

24/jul                                    Linter IC 1.14 BVB

27/jul                                    Reningelst IC 1.14 BVB Trofee v Vlaanderen

31/jul                                    Ronde v Vlaanderen Herzele MJ 1.1

Augustus

 

5/aug                                    Aubel-Thimister-La Gleize MJ 2.1

6/aug                                    Aubel-Thimister-La Gleize MJ 2.1

7/aug                                    Aubel-Thimister-La Gleize MJ 2.1

13/aug                                   Honnelles-Angreau IC 1.14 BVB

17/aug                                   Klimkoers Herbeumont

20/aug                                   Ingelmunster IC 1.14

21/aug                                   Omloop Vlaamse Gewesten MJ 1.1

26/27/28 aug                        BK Klimkoersen

29/aug                                   Mal Tongeren

September

3/sep                                    Zutendaal

4/sep                                    La philippe Gilbert MJ 1.1

11/sep                                  Vl-Brabant Classic Zemst IC 1.14

17/sep                                  Keizer der junioren Koksijde MJ 2.1

18/sep                                  Keizer der junioren Koksijde MJ 2.1

25/sep                                  Jemeppe IC 1.14 BVB

Oktober

1/okt                                    Nederhasselt IC 1.14 BVB

November

Geen Koersen

December

Geen Koersen